top of page

20 Nis Pzt

|

Campus-Boulevard

Akıllı Fabrika Deneyimi

Endüstri 4.0’ın çıkış noktası ve bugün geldiği noktada en gelişmiş uygulamaların merkezi konumunda olan saygın akademik kurumlarından biri olan Industrie 4.0 Maturity Center (i40MC) ile ortaklaşa düzenlediğimiz Workshop, Endüstri 4.0 ve akıllı fabrika yapısını yerinde deneyimlemenize imkan sağlıyor

Akıllı Fabrika Deneyimi
Akıllı Fabrika Deneyimi

Saat ve Yer

20 Nis 2020 09:00 – 17:00

Campus-Boulevard, Campus-Boulevard, 52074 Aachen, Germany

Etkinlik Hakkında

Endüstri 4.0’ın çıkış noktası ve bugün geldiği noktada en gelişmiş uygulamaların merkezi konumunda olan Almanya’nın, saygın akademik kurumlarından biri olan Industrie 4.0 Maturity Center (i40MC) ile ortaklaşa düzenlediğimiz Workshop, Endüstri 4.0 ve akıllı fabrika yapısını yerinde deneyimlemenize imkan sağlıyor.

Katılım bedeli: Lütfen bizimle iletişime geçiniz. contact@edtcenter.com

Tüm ulaşım ve konaklama giderleri katılımcıya aittir. İstenildiği taktirde EDT Center organizasyonu yapabilir.

Ulaşım:

Aachen'a ulaşım Düsseldorf ve Köln üzerinden sağlanmaktadır. Farklı hava yollarının tarifeli seferleri olup, ücreti yaklaşık 160 ile 200 EURO arasındadır. 

Düsseldorf ve Köln üzerinden Aachen'a ulaşım;

Düsseldorf - Aachen : 82 km. (Araç ile 1 saat, tren ile 1 saat 30 dakika ile 2 saat arasındadır. Tren ücreti tek yön yaklaşık 30 EURO'dur.

Köln - Aachen:  73 km. (Araç ile 1 saat, tren ile 30 dakika ile 1 saat 30 dakika arasındadır. Tren ücreti tek yön 20 ile 30 EURO arasında değişmektedir.  

Aachen konaklama:

Farklı seçenekler mevcuttur. Önerilebileceğimiz şehir merkezi oteller;

Ibis Budget Aachen City, yaklaşık 50 EURO/gece

Novotel Aachen City, yaklaşık 85 EURO/gece

Aachen şehir merkezi - RWTH kampüs arası yaklaşık 4,5 km'dir. Tren ile ulaşım yoktur. Otobüs ile yaklaşık 15 dk mesafededir ve ücreti 2,5 EURO'dur. Taksi ile ulaşım bedeli yaklaşık 15 EURO'dur.

 

 

 

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page